خشک کردن با استفاده از خشک کن انجام می شود ، و در بسیاری موارد ، میتس ، برس های جانبی ، برس های بالا ، و یا بسته های بسته بندی شده با مواد مخصوص خشک کردن انجام می شود. مواد شوینده باکیفیت و مخصوص نظافت های این چنینی می تواند خیلی در کاهش خسارات و آسیب های احتمالی تاثیرگذار باشد همچنین شونده مناسب می تواند در میزان مصرف آب و هزینه ها بشدت به صرفه باشد. برای جبران تماس جسمی با وسیله نقلیه ، شستشویهای بی دست و پا از شوینده های سوز آور بیشتر از کارواش ماشینهای معمولی استفاده می کنند. کارواش صنعتی ۲۰۰ بار پمپ ایتالیا ( با الکترو موتور موتوژن، المکس و…) با حداکثر میزان آب دهی ۱۵ لیتر در هر دقیقه در این مجموعه به فروش می رسد. این پمپ که به یک مخزن متصل می باشد، آب ورودی را تامین می کند. ورودی مربوط به ماسه به کمک یک شلنگ به یک جعبه ماسه متصل می شود. می توان آن ها را در محلول جوش شیرین قرار داد تا گرفتگی نازل ها برطرف شود و باز شوند. به این مورد توجه داشته باشید که استفاده از سیستم مه پاش تا زمانی تاثیرگذار بوده که مقدار رطوبت در دامداری در حالت استاندارد باشد، در غیر این صورت و بالا بودن میزان رطوبت شرایط نامناسبی از لحاظ بهداشتی برای دام ها ایجاد خواهد گردید.
 
وجود مه پاش دامداری برای تنفس و رشد بهتر دامها ضروری است. امروزه استفاده از سیستم یا دستگاه مه پاش در مرغداری گوشتی ، گاوداری ، گلخانه و پرورش قارچ امری ضروری است. تغییرات ناگهانی می تواند افزایش آنی در فشار را تا ۴ برابر فشار طبیعی در سیستم ایجاد نموده و به همین دلیل است که کاربرد وسائل کنترل فشار همچون شیر کنترل فشار در هر مدار هیدرولیکی ضروری می باشد. شرایطی همچون آب و هوای منطقه، میزان دما، رطوبت، نوع کاربری، کیفیت آب، ارتفاع نصب سیستم مه پاش، نرخ تهویه در طراحی سیستم تاثیر گذاشته و بر اساس این موارد تعداد و سایز نازل، شکل توزیع، ظرفیت، نوع پمپ و سایر موارد بدست می آید. در کاربرد فیلتر آبیاری احتمالاً اولین فضایی که در ذهن تداعی می شود، استفاده از آنها در مصارف خانگی، با هدف تامین آب آشامیدنی باشد؛ اما تنها موارد معدود و منحصراً طراحی شده ای از انواع فیلتر دیسکی است که با هدف تامین آب شرب استفاده می شوند.
 
در انتخاب بین اتصالات پلی آمید و اتصالات پرسی در سیستم فوگر، ترجیحا استفاده از اتصالات پلی آمیدی مناسب تر می باشد، چون اتصالات پرسی با این وجود که ارزانتر از اتصالات پلی آمیدی بوده، اما در بلند مدت دچار زنگ زدگی شده و باعث گرفتن نازل ها می گردد ولی در مقایسه با اتصالات پرسی، نشتی در اتصالات فیتینگی بیشتر می باشد. سیستم مه پاش متشکل از پمپ فشار قوی، الکتروموتور، لوله های فشار قوی که می تواند از نوع پرسی یا فیتینگی پلی آمید باشند، نازل، پایه نازل، فیلتر، مخزن، تابلو کنترل الکتروپمپ هایی که در این سیستم استفاده می شود. تا حد قابل قبولی باعث کاهش دما می شود. مثلا شما میتوانید فرکانس را روی ۴۸ ساعت قرار دهید تا آبیاری هر دو روز یکبار انجام شود. در این شرایط مسلما به یک سیستم هوشمند نیاز دارید تا این کار را برایتان انجام دهد و زمانی که حتی خودتان هم نیستید، به خوبی از پس کار آبیاریتان بربیاید. 2- طراحی درست و استاندارد سیستم فوگر: برای سیستم فوگر طراحی باید به صورت درست و استاندارد انجام پذیرد و شرایط محیطی در طراحی سیستم بسیار تاثیرگذار است. هریک از مناطق مختلف با آب و هوای متفاوت طراحی ویژه ی خود را دارد، بعضا به دلیل عدم دانش لازم، سیتم مه پاش در تمام گلخانه را به یک شکل نصب نموده که باعث کاهش بازده سیستم تا حد زیادی می شود.
 
به منظور اطلاع از هزینه ی درخواستی می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید و راهنمای لازم را به دست آورید. این دستگاه همچنین می تواند گرد و غبار موجود در فضا را کاهش داده و محیط گاوداری را خنک تر کند. این موتر معمولا دارای توان 7.4 اسب و قدرت 5.5 کیلو وات می باشد. امروزه موتورهای مورد استفاده در پمپ های کارواش صنعتی با قدرت و فشار بار الکتریکی متفاوت می توانند برای شما عملکرد داشته باشند. این مدل از مه پاشها با قدرت بالا در ساعتهای طولانی رطوبت محیط را تامین میکنند و هوای دلپذیر خنکی را به گردش میآورند. گیاهان برای بقای خود به حد مشخصی از رطوبت نیاز دارند. خلاصه آنکه آمیکو همه انواع سیستم و تجهیزات آبیاری از جمله آبیاری قطرهای، اسپری آب و مهپاش و همه نوع گیاهان و گلدان را پوشش میدهد. در این نوع مه پاش نیز نازلها آب را به مه تبدیل میکنند.